Úvodní strana
telefon: 261212438-9, fax: 261224946
e-mail pro příjem objednávek: odbyt@trafo.cz

Tronic transformuje vaší energii

O Firmě

Firma Tronic spol. s r.o. je dlouholetým výrobcem vinutých dílů pro elektrotechniku a elektroniku. Byla založena v roce 1991 manželi ing. Jiřím Valentou CSc a Helenou Valentovou, kteří jsou stále jejími majiteli a jednateli.
Z původní malé rodinné firmy bez zaměstnanců s provozovnou ve sklepních prostorech v Praze-Nuslích (i v současnosti sídlo firmy) se postupem času stala firma zaměstnávající okolo 50 zaměstnanců v moderních prostorech v průmyslové zóně v Praze Horních Počernicích. Disponujeme i vlastním vývojovým pracovištěm, kde se vyvíjí jednak výrobní technika, tak i specielní elektronika na základě poptávky zákazníků.
S našimi transformátory se můžete setkat od roku 1991 jak v drobné elektronice, tak i ve velkých dopravních prostředcích.
Naše výrobky najdete nejen na tuzemském trhu, ale exportujeme je do celého světa, především na Slovensko a do Německa. Máme ve svém portfoliu i zákazníky z Asie nebo zámoří.
Vyrábíme transformátory na klasických plechových jádrech EI, UI, 3UI, toroidních jádrech, jádrech UNIcore, feritových jádrech různých tvarů a velikostí, amorfních jádrech a v neposlední řadě i vzduchové cívky (reaktory) nebo zákaznické speciality. Dodáváme i vysokonapěťové suché transformátory a tlumivky a olejové transformátory.
Disponujeme vlastními návrhovými prostředky, návrh trafa zákazníkovi neúčtujeme, nicméně je naším duševním vlastnictvím a nelze je zákazníkovi kopírovat. Na námi navržená trafa dáváme nejen 2letou záruku na funkci, ale i na dohodnuté parametry. Jednou vyrobený výrobek s produktovým číslem lze i po letech vyrobit znovu se stejnými parametry, výrobní předpisy traf archivujeme po celou dobu existence firmy.

Firma TRONIC spol. s r.o. je držitelem certifikátu ISO9001

 

Tronic transformuje vaší energii

Nejnovější aktuality

 • Volná místa

  Zde je seznam volných míst v naší firmě:

  1.) Konstruktér transformátorů a tlumivek pro síťové i spínané aplikace  a dalších vinutých dílů. Znalost problematiky nutná. VŠ; SPŠ. Plat dle odborných znalostí. 

  2.) Pracovník na výstupní kontrolu a elektrická měření. OU; SOU; SPŠ

   Pracoviště Praha 9-Horní Počernice; jednosměnný provoz, 5-ti týdenní dovolená; stravenky, dovážené obědy; doučování anglického, nebo německého jazyka; parkování v areálu firmy.

   

  P

   
 • Rozšíření sortimentu

  Naše společnost rozšířila svůj dosavadní sortiment v oblasti VN transformátorů a tlumivek.
  Nabízíme a prodáváme:

  • Suché distribuční, výkonové a usměrňovačové transformátory s litou izolací nebo s impregnovaným vinutím, výkon 25-2000 kVA, s primár. napětím do 35 kVA.
  • Suché speciální transformátory pro různé průmyslové užití, např. pecové, zemní, regulační aj.
  • Suché tlumivky filtrační, spouštěcí, kompenzační, vyhlazovací, omezovací aj.
  • Olejové distribuční transformátory, výkon 25-2000 kVA, s primár. napětím do 35 kVA.
  • Opravy suchých VN transformátorů a tlumivek
   

Kdo je přihlášen

Právě přítomno: 4 hosté a žádný člen

Návštěvnost

Dnes109
Včera99
Týden612
Měsíc2166
Celkem130689